A tak záhy došlo i na naši 2. party.

Během hovorů o sexu, zkušenostech, našich přáních či touhách jsme s přítelem "naťukli" i téma swingers klubů.
Přítel párkrát takovýto klub kdysi navštívil, pro mě to byla velká neznámá. Čím více jsme se o tom bavili, tím větší narůstala zvědavost a touha takové místo navštívit.
Neváhali jsme, zasedli k pc a hledali klub, kam spolu poprvé zamíříme.
Jako první na nás vykoukl jistý klub na P1. Podle stránek to vypadalo velice lákavě. Pročítali jsme i různá fóra a diskuse, abychom dostali ty nejlepší informace, jak vše správně probíhá.
Zkrátím to ... Klub se nám líbil, ikdyž pár organizačních výtek by se našlo. Program byl na náš den pojmenován "Nováčkovská party". Fajn, tak se ztratíme a otrkáme. Mrkající Chápeme, že nikdy nelze odhadnout kolik lidí přijde a jakého budou složení, zda více žen nebo mužů. Toto je velice relativní pojem.
Nicméně - jaké bylo naše rozčarování, když uvnitř seděl 1 pár, který zjevně patřil k častějším hostům a dalších snad 10-15mužů. Domluvili jsme se, že při první návštěvě zůstaneme rozhodně jen spolu. Ovšem - jakmile se pár zvedl, všichni přítomní pánové houfně opouštěli svá místečka a cupitali za párem. I my měli tu "možnost" vyzkoušet, jaké to je, když vás nahání jako divou zvěř. Ani jsme si řádně neužili a rozhodli se odejít
V klubu nebylo nic co by nás nemile překvapilo, až na pár provozních drobností. Ale celkový dojem - nebyl takový, jaký jsme očekávali.
Na diskuzním fóru nás ovšem zaujalo také záporné hodnocení Swingers clubu Fantasy. NEchápeme tyto žabomyší války, které kluby mezi sebou vedou, kdy se rozebírá nepříjemný a zamračený majitel, obsluha, které vše "trvá" a jiné. Během virtuální prohlídky klubu jsme se shodli, že odsoudit umí každý, objektivně hodnotit jen pouze ten, kdo má obojí zkušenost.

Nechápeme, jak na jiném webu přišli na to, že majitel je nerudný, nepříjemný apod. A barmanka - že by byla také zamračená či nepříjemná - to ne. A už vůbec jí obsluha netrvala tak dlouho. Rozhodně jsme nečekali "půl dne", jak jsme se dočetli!
Protože jsme si prohlédli fotogalerii, věděli jsme, do jakého prostředí vstoupíme. Ale to co se odehrávalo ve skutečnosti - to zcela předčilo naše očekávání. Přivítala nás velice milá slečna. Ihned při vstupu nám podala prvotní důležité provozní informace a zavedla nás dál. Po odložení svršků v šatně nás ochotně provedla celým klubem a stejně ochotně odpovídala na naše dotazy. Protože v klubu nebylo moc párů, vypili jsme si svůj uvítací drink na baru, během přátelského rozhovoru s barmankou, tmavovláskou s dlouhými vlnitými vlasy - jméno bohužel neznáme. Příjemné bylo také popovídání se stále usměvavým majitelem klubu.
Odhadem trvalo celých "dlouhých" možná tak 30min, než jsme se v klubu cítili jako doma.
Během večera jsme vyzkoušeli různé pokoje, včetně masážního, samozřejmě jsme si také zrelaxovali tělo ve vířivce. Domů jsme odjížděli spokojení, odpočinutí a nadšení.
Podtrženo a sečteno - skvělé prostředí, pohoda, klid, relax, skvělý sex - za nás DOPORUČUJEME!
A můžete si být jistí, že se jistě ještě uvidíme ...
Fantasy totiž splňuje naše představy a na P1 už určitě nezavítáme.
Vaši mssi

FaLang translation system by Faboba

Kalendář akcí

říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

BONUSY Fantasy clubu

Partneři

  • chilli masaze
  • BANNERJI PeeP Into 165x83
  • Fantasy Adults GIF

Jak se k nám dostanete?

Najděte si trasu v Google maps...

3D prohlídka klubu

Podívejte se na 3D prohlídku Fantasy...

Rezervace

Volejte na tel. 722 777 444

Kontaktní informace

Swingers Club Fantasy
Třinecká 672 ( modré F ), Praha 9 - Letňany
199 00, Czech Republic

Telefon: +420 722 777 444
e-mail: fantasyclub@centrum.cz

více kontaktů

Aktuality a novinky

Vybíráme z galerie

přejít do galerie