Tento rozhovor na nás celkem zapůsobil

Pojem swingers párty jsem znala nejprve jen z vyprávění. Věděla jsem o tom, jak to tam asi probíhá, ale nenapadlo mě, že bych se na nějaké s přítelem vydala. Postupem času jsem ale slyšela o swingers párty čím dál více od vlastního blízkého kruhu známých. Nejdříve to byla spíše abstraktní slova o tom, že někdo vyprávěl, že mu někdo vyprávěl a pro mě osobně z toho pramenili všelijaké pocity. Přestože téma swingers párty pro mě a mého přítele nebylo žádným tabu, veskrze jsme celou tuhle aktivitu zlehčovali úsměvnými legráckami. Jednoho dne jsme ale byli na návštěvě u známých, kteří jsou známí svým liberálním přístupem k sexu. Nebylo se proto čemu divit, že jsme se během konverzace k tématu swingers párty dostali. Oba mluvili o tom, že jich navštívili více. Tvrdili, že pojem těchto párty je značně zkreslován a že pokud si chceme udělat přesnější představu, máme navštívit konkrétní klub v Letňanech, kde se nám naskytne správný obrázek o tom, jak to ve skutečnosti chodí, či by alespoň chodit mělo. Mluvili o hezkých a sympatických lidech, kteří se spolu dávají do kontaktu nejen pod záštitou fyzického kontaktu, ale i porozumění a zároveň prý dokonce i možném navázání obchodních kontaktů.

Tento rozhovor na nás celkem zapůsobil. Po příchodu domů jsme o tom dost mluvili, až nám to nedalo a jednoho večera jsme se do Letňan skutečně vydali. Po vstupu jsme viděli, že nám přátelé nelhali. Kromě pohledných lidí jsme kolem sebe viděli luxusní a přitom diskrétní prostředí, co žilo nejen konverzací okolních stolů, ale i muzikou, která ve vyvážené hlasitosti (abychom si mohli povídat) tvořila příjemnou atmosféru. Naproti nám seděl mladý pohledný pár, se kterým jsme se občas střetli pohledy. Přítel jim po obsluze poslal dvě skleničky pití, kterým se ten večer častovali. Oni nám to oplatili a to nás přivedlo k sesednutí ke společnému stolu, u kterého jsme se více seznámili. Když jsme byli v dostatečné náladě, šli jsme se podívat, jak to vypadá v „odlehlých místnostech“, kde probíhali vyložené orgieJ. Vzhledem k tomu, že se náš „kamarádský“ pár na takovéto akci ocitl také poprvé, všichni jsme nejprve červenali a odešli zase pryč. Připadali jsme si nejprve, jako puberťáci, ale po dalším panáku jsme do „oněch“ místností zavítali opět. Tentokráte jsme se odvážili i trochu déle pobýt a vlastně zatím jen tak pozorovat. Následně jsme společně zkusili výřivku a o všem si povídali, čímž jsme se pěkně rozrajcovali. Večer plynul a pomalu se dostával ke svému finále. Už jsme skoro chtěli odcházet, ale nedalo nám to a znovu jsme navštívili místnosti, kde ještě stále probíhali swingers aktivity. Vzhledem k tomu, že jsme již nebyli úplnými nováčky, pomalu jsme se do sebe „pustili“. Každý se svým vlastním protějškem, přičemž proběhla i nějaká ta pusa s holčinou z druhého páru. Přišel i nějaký ten dotek, ale absolutní vyvrcholení jsme si již odbyli sami. Na to následovala rozlučka, výměna kontaktů a slib, že na další párty vyrazíme opět sem a to všichni dohromady.

Přesně to jsme po velice napínavém týdnu také udělali a užili si to „tentokráte se vším všudy na plný pecky“. Po té, co jsme se s našimi přáteli sešli v klubu a dali úvodní skleničku, vtrhli jsme přímo do centra dění. Připadala jsem si, jako hlavní hvězda pornofilmů a partner (se kterým jsme se obávali původně zcela zbytečně morální kocoviny) měl podobné pocity. Takové vzrušení, napětí a jiskření, jsem pocítila snad při svém „poprvé“J. Byl to jeden z nejnezapomenutelnějších večerů v mém životě a mě už je teď jasné, že nebyl poslední.

FaLang translation system by Faboba

Kalendář akcí

říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

BONUSY Fantasy clubu

Partneři

  • chilli masaze
  • BANNERJI PeeP Into 165x83
  • Fantasy Adults GIF

Jak se k nám dostanete?

Najděte si trasu v Google maps...

3D prohlídka klubu

Podívejte se na 3D prohlídku Fantasy...

Rezervace

Volejte na tel. 722 777 444

Kontaktní informace

Swingers Club Fantasy
Třinecká 672 ( modré F ), Praha 9 - Letňany
199 00, Czech Republic

Telefon: +420 722 777 444
e-mail: fantasyclub@centrum.cz

více kontaktů

Aktuality a novinky

Vybíráme z galerie

přejít do galerie