Naše první swingers párty

Naše první swingers párty


Jsme manželé a jsme spolu už celkem 6 let. Naše hrátky v posteli jsme postupně z běžného sexu zpestřovali. Máme mnoho báječných hraček, pout, lan, dokonce jsme pořidili i houpačku. Jednou v zimě jsme leželi vedle sebe a bavili se o svých tajných přáních. A sami jsme se nestačili divit, když jsme navzájem zjistili, že bychom chtěli vyzkoušet swingers, dopřát jeden druhému trojku či si vyzkoušet užívání si ve dvou párech. Na trojku či čtyřku jsme zatím úplně odvahu nezískali a tak jsme se po několika měsících odhodlali, že zajdeme na swingers.
Na základě referencí a programu jsme vybrali akci, která svým názvem předpovídala, že bude nejvhodnější pro první návštěvu. A tak jsme zašli na Římskou párty do jednoho pražského klubu. Již několik dní před plánovanou návštěvou jsme byli oba vcelku nervózní, ale i zvědaví zároveň. Cestou tam jsme tichá místa prokládali vtípky, dokud jsme nezaparkovali. Ještě v autě jsme si dali na kuráž něco ostřejšího z placatice a následně jsme vyrazili. Na zvonek jsem zazvonil okamžitě, aby nebyl další čas na nervozitu či změnu plánu. Otevřela nám příjemná sympatická slečna a následně i sám pan majitel, kteří nás uvedli a vše vysvětlili. Do klubu jsme dorazili již půl hodiny po otvíračce, protože jsme chtěli prostředí poznat ještě předtím, než se vše "rozjede", což se nakonec ukázalo jako velmi dobrý nápad. Byli jsme tam jako třetí pár. A tak jsme měli dostatek času na to vše si hezky prohlédnout, uvolnit se a dát si na baru něco dobrého k pití. Naše celotýdenní nervozita byla vcelku rychle pryč, protože jsme zjistili, že se v klubu nachází pouze samí příjemní lidé. Vlastně ani po celou dobu návštěvy jsme nepotkali nikoho nepříjemného.
Po chvilce jsme se zvedli od baru, protože jsme se objednali na masáž. To byla pro další naše uvolnění v klubu velmi dobrá volba. I mě, i manželce se masáž moc líbila. A sama manželka mi přiznala, že kdyby na masáži byla pod ruky toho šikovného maséra ještě chvíli déle, tak by dosáhla prvního orgasmu. Po skončení masáže jsme si šli prohlédnout všechny zákoutí klubu, dva malé pokoje, jeden velký společný pokoj, voyeur pokoj a následně i červený pokoj s křížem a postelí s pouty. V žádném pokoji ještě nikdo nebyl a všichni se bavili u baru nebo u stolků ve velké místnosti. A tak jsme se přesídlili zpátky něco popít. Sedli jsme si ale nikoliv k baru, ale ke stolku, kam po chvíli dorazila skupinka tří párů, které zde rozhodně nebyly poprvé. Musím přiznat, že na tuto skupinku jsme měli velké štěstí a v jejich společnosti jsme strávili skoro celý zbytek noci. Společně jsme u stolků popíjeli poměrně dlouho, dost párů už začala opouštět společenskou místnost a začala postupně přecházet do zadních pokojů. Hodně jsme oho vyslechli, všechny páry se mezi sebou začaly postupně mazlit a líbat a začali odcházet také do zadních pokojů.
Kolem půlnoci jsme si s manželkou řekli, že se tedy zajdeme také podívat, jak to v zadních místnostech vypadá. Jak v obou malých pokojících, tak i ve velkém pokoji bylo mnoho párů, které se oddávaly za průběžného vzdychání sexu. Bylo moc krásné se jen dívat, jak jsou všichni uvolnění a jak je to baví. Prošli jsme všemi místnostmi, až jsme skončili v červeném pokoji, který byl v tu chvíli prázdný. Manželka mi následně řekla, že by chtěla vyzkoušet ten velký dřevěný kříž a než to stačila pomalu dopovědět, tak už jsem ji tam za pouta čelem ke kříži připoutal a hezky jsem ji zešukal zezadu, dokud jsem se do ni neudělal. Bylo to moc vzrušující, manželka byla v sedmém nebi bez možnosti bránit se. Dokonce jsme i většinu času měli ze sebou diváky, o čemž manželka ani nevěděla.
Následně jsme se vrátili zpátky k našemu stolku, kde jsme se zase začali bavit s našimi novými přáteli, kteří se také vrátili z nějakého ze zadních pokojů. Opět jsme něco popili a začali jsme se mazlit nejen spolu, ale i mezi sebou. Po chvilce odpočinku a příjemných chvil vepředu, jsme se rozhodli, že zase navštívíme zadní místnosti. A tak jsme s manželkou zašli do toho největšího pokoje, kde se navzájem uspokojovalo několik párů. Chvíli jsme je zase pozorovali, a pak už nevím ani jak, ale najednou jsem seděl ve velkém gauči naproti té obrovské posteli, kde si všichni užívali. V tom mi ho několikrát manželka přejela pusou a hned hezky nasedla čelem ke mně. Jezdila po mě krásné, střídala pomalé a rychlé pohyby a já si užíval toho slastného pocitu za poslechu sténání a vzdychání ostatních. Uběhla chvilka a na gauč si vedle mě lehnul jeden z našich nových přátel, vzal manželce ruku a nasměroval ji do svého rozkroku. Manželka mu ho při šukání se mnou krásně mnula a honila a nelžu Vám, tohle mě vzrušilo daleko více. Po chvíli dorazila i jeho partnerka a místo honění mojí manželky mu ho chvilku krásně kouřila. Po chvilce přestala, obešla nás z druhé strany a začala si hrát se mnou, hladit mě a líbat mě. Její partner vstal a moje manželka stále dovádějící na mě mu ho krásně kouřila. Ani já jsem nezůstal pozadu a jeho partnerku jsem současně taky začal hladit po celém těle přes prsa až k rozkroku, dokud jsem do její velmi vlhké kundičky za stálého skvělého šukání se svojí manželkou nestrčil dva prsty a pořádně jí neproprstil. Po chvilce jsem ji vzal a položil si její klín nad sebe a hezky jsem jí lízal. Následně sama sesedla a zeptala se mě, jak to s manželkou máme. S tou jsme si slíbili, že o celý večer budeme šukat jen spolu, tak jsem jí to takto i řekl. Evidentně stáli oba o výměnu, tak snad příště. Chvíli jsme si spolu ještě hráli ve čtyřech, pak hned začali šukat spolu vedle nás a mezitím si hrál ještě její partner s nádhernými kozičkami mé ženy. Netrvalo to dlouho a my s manželkou jsme obratem dospěli k vyvrcholení, po kterém jsme se chvíli ještě mazlili a užívali si společnosti ostatních párů v té velké místnosti. Toto byla skutečně ta nejkrásnější část noci, na kterou s manželkou vzpomínáme skutečně moc rádi.
Po této zkušenosti jsme opět odběhli k našemu stolku, kde jsme doplnili tekutiny a během této noci jsme ještě jednou zašli do zadních místností, kde si mě manželka nádherně vykouřila a současně já si ji hezky vylízal. To už bylo znát, že se celá párty blíží ke konci, protože zadní místnosti byly už poměrně prázdné. V každém případě jsme zjistili, že celotýdenní nervozita byla naprosto zbytečná a že swingers je naprosto nádherný zážitek a už v tu chvíli jsme věděli, že budeme tyto akce navštěvovat pravidelně. Celý večer a noc nám utekla hrozně rychle, dorazili jsme chvilku po deváté hodině večer, a najednou koukáme, a jsou tři hodiny ráno. Bylo to tak nádherné, že to skutečně velmi rychle uteklo. Velký dík ale patří našim novým přátelům, se kterými věříme, že se ještě potkáme.

 

FaLang translation system by Faboba

Kalendář akcí

leden 2021
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

BONUSY Fantasy clubu

Partneři

  • chilli masaze
  • BANNERJI PeeP Into 165x83
  • Fantasy Adults GIF

Jak se k nám dostanete?

Najděte si trasu v Google maps...

3D prohlídka klubu

Podívejte se na 3D prohlídku Fantasy...

Rezervace

Volejte na tel. 722 777 444

Kontaktní informace

Swingers Club Fantasy
Třinecká 672 ( modré F ), Praha 9 - Letňany
199 00, Czech Republic

Telefon: +420 722 777 444
e-mail: fantasyclub@centrum.cz

více kontaktů

Aktuality a novinky

Vybíráme z galerie

přejít do galerie