Něco málo o swingers

Když se vysloví swingers, automaticky si skoro každý představí hromadu nahých souložících lidí. Dokud nemáte osobní zkušenost, skládáte střípky informací a stále nevíte co se skutečně na swingers párty odehrává a jak probíhá. Na jedné straně jsou fámy a na druhé realita, které jsou v tématu swingers úplně protichůdné!!!! Videa, která můžete pod tímto názvem shlédnou NEJSOU reálným odrazem toho, co se na těchto párty odehrává, ale často je to jediné co se o swingers „ví”.

Tak teď realita......

Na swingers párty můžete být jen se svým partnerem a nemusíte se s ostatními vůbec dostat do kontaktu. Hodně párů je na svých prvních párty v pozici " vidět a být viděn" a jsou jen spolu. Nikdo se na Vás při tom nedívá jako, že jste divný, je to úplně normální a je jen na Vás s kým budete a nebudete komunikovat. Velká většina párů se rozhoduje dle sympatií a často se vytváří čtveřice, které spolu stráví třeba celou noc. Každý člověk má své sexuální představy a na těchto párty si je můžete splnit. Tyto představy jsou u párů různé a můžete se setkat s podobnými páry jako jste vy a tyto představy " přetavit" v reálný zážitek. Swingers je o setkání podobně smýšlejících lidí, nevšedních a nezapomenutelných zážitcích a o toleranci.

Páry přichází na párty s očekáváním, která se mohou, ale také nemusí uskutečnit, ale určitě si nepřichází ubližovat, myšleno citově. Jsou určité hranice, za které by se Váš partner i vy neměli dostat. To je dobré probrat před tím, než přijdete na párty. Máte na výběr z různých druhů témat párty. Každé téma má své příznivce, některá témata jsou neutrální, některá vyhraněná a pokud si vyberete pravděpodobně se setkáte s podobně laděnými páry.

Častou otázkou je: Jak je to s oblečením?

Tak na většině párty je první část (cca do 23 hod) civilní a nemusíte se svlékat do prádla a podobně. Někteří si rádi vezmou erotické oblečení, které se třeba nikam jinam nedá vzít, kromě domácí ložnice. Ale důležité je, abyste se cítili příjemně. V druhé části ( není časově určeno) se většinou chodí v osuškách, erotickém prádle a županech. ( Jsou v clubu k zapůjčení).

Pokud je na párty předepsaný dress code, musí se dodržet hned po příchodu do clubu.

Většina párů odchází po první párty nadšena a ne zřídka se přiklání k názoru že.....„Kdybychom to věděli, jaké je to doopravdy, chodili bychom už dávno”

Hodně párů bojuje s předsudky a tím, že čtete tyto řádky, jen dokazuje, že o swingers máte zájem.

Tak teď už jen abyste přišli -nebudete litovat.

FaLang translation system by Faboba

Kalendář akcí

leden 2021
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

BONUSY Fantasy clubu

Partneři

  • chilli masaze
  • BANNERJI PeeP Into 165x83
  • Fantasy Adults GIF

Jak se k nám dostanete?

Najděte si trasu v Google maps...

3D prohlídka klubu

Podívejte se na 3D prohlídku Fantasy...

Rezervace

Volejte na tel. 722 777 444

Kontaktní informace

Swingers Club Fantasy
Třinecká 672 ( modré F ), Praha 9 - Letňany
199 00, Czech Republic

Telefon: +420 722 777 444
e-mail: fantasyclub@centrum.cz

více kontaktů

Aktuality a novinky

Vybíráme z galerie

přejít do galerie